צבא ומיגון
לפרטים נוספים
מיכשור רפואי
לפרטים נוספים
תעשייה
לפרטים נוספים
הייטק
לפרטים נוספים
אופטיקה
לפרטים נוספים
 

אופטיקה

מוצרי אופטיקה רבים הם מוצרים עדינים הרגישים למכות וחבלות ונחוצה להם אריזה בעלת מרקם קשיח הסופג זעזועים על מנת להבטיח שלא יינזקו בשעת הובלתם. חלק מהמוצרים עוברים כיול (כמו אמצעי ראיית לילה) ולכן אריזה איכותית המסוגלת לספוג חבלות ומכות ועדיין לשמור על שלימות המוצרים ועל איפוס המערכות הפנימיות היא הכרחית. פלציב מספקת אריזות למשקפות, עדשות וציוד אופטי רגיש, הן עבור התעשייה האזרחית והן עבור התעשייה הצבאית.

 

הייטק

חברת פלציב מספקת אריזות לכרטיסים אלקטרוניים ולמכשירים המשמשים לקריאת נתונים ולעיבוד נתונים ממחשב. באריזות המיועדות למוצרי הייטק משולבים, בדרך כלל, חומרים אנטי-סטטיים או מוליכים למחצה כבר בתהליך הייצור של חומר הגלם המיועד לפלציב. חומרים אלו מונעים הצטברות של חשמל סטטי העלול לפגום בכרטיסים ובמכשירים. האריזות מספקות הגנה פיזית לצורך שינוע המוצרים מנקודת הייצור ועד לצרכן הסופי.

 

תעשייה

אריזות פלציב המיועדות לתעשייה המסורתית נועדו להגן על מוצרים מפני שפשופים, שריטות וחבלות בשעת השינוע וההובלה. באריזות אלו נדרשת אמנם אריזה פחות מדוייקת, אבל כזו שמסוגלת לספק הגנה נאותה למוצרים. בחלק מהמקרים משמשים פלציבים במשטחים גדולים לציפוי פנימי וריפוד של מכולות או ארגזים גדולים, על מנת להבטיח שבעת טלטול לא ישתפשפו המוצרים בדפנות ויגיעו ליעדם ללא בלאי ונזק.

 

מיכשור רפואי

מיכון רפואי וחלקי חילוף לציוד רפואי וקוסמטי מחייבים אריזות מגן רב-פעמיות שיאפשרו שינוע בטוח של המוצרים ממקום למקום. הפעילות של פלציב בתחום הרפואי כוללת, לעיתים, בנוסף לייצור האריזות גם ייצור של חלקים מתוך המכונות עצמם. חלקים אלו נועדו לסייע בקיבוע של איברים ותמיכה בהם בשעת ביצוע צילומים ובדיקות רפואיות אחרות.

 

צבא ומיגון

לחברת פלציב לקוחות גדולים מהתחום הביטחוני והצבאי. החברה מייצרת אריזות לחומרי נפץ, טילים ושלל מוצרים רגישים לרעידות, נפילות וחבלות. האריזות מיוצרות בדייקנות רבה תוך שימוש במיכון מתקדם, המבטיח כי המוצרים ייעטפו בפוליאתילן איכותי התפור למידותיהם המדויקות ובולם זעזועים מכל זווית אפשרית. כמו כן, מייצרת פלציב אריזות לאקדחים ומוצרי מיגון, המיועדים להגנה על הגוף בעת אימוני קרב מגע.