אודות פלציב אריזות

חברת פלציב אריזות צמחה מתוך חברת האם, פלציב ישראל, העוסקת בייצור יריעות וגלילי פוליאתילן מוקצף, מוצלב ובעל תאים סגורים, חומרי הגלם המשמשים את פלציב אריזות. פלציב אריזות הנה בבעלות משותפת של קיבוץ עין הנציב וחברת אמיליה אחזקות. בפלציב אריזות מועסקים כ- 37 עובדים, בתוכם 25 עובדי ייצור והיתר עובדי מחלקות התפ"י, ההנדסה, השיווק, שירות הלקוחות והמנהלה. החברה מנוהלת על ידי יוסי בן שלום, ומבצעת אריזות ופרויקטים המבוססים על עיבוד חומרי הגלם המיוצרים בפלציב ישראל באמצעות כרסום, חיתוך, הלחמה והדבקה, ושילוב מארזים ממתכת, עץ, קרטון ופלסטיק.

מוקצף, מוצלב וסגור – יתרונות חומר הגלם

חברת פלציב מייצרת אריזות איכות המשמשות בעיקר בתעשייה הרפואית והצבאית ובתחומים בהם נדרשת הגנה על המוצר מפני נפילות ושבר, מים ולחות. חומר הגלם אינו מזיק לסביבה ואינו פולט חומרים מזיקים, הוא קל משקל וניתן לעיבוד במגוון צורות.

עמידה בתקנים

החברה עומדת בתקן האיכות ISO:9001:2015 ובתקן ISO:9001:14001 לאיכות הסביבה. עבודות האריזה מתבצעות על פי תקני תעופה.

 

אודות פלציב אגש"ח

פלציב אגש"ח הינה הבעלים של 4 מפעלים הפועלים בישראל, ארה"ב ורומניה.

ארבעת מפעלי הקבוצה הינם:

פומוטיב – מפעל הממוקם ברומניה ופועל בתחום תעשיית הרכב ועיקר עיסוקו בייצור ואספקת אטמים למראות וחלקים בתא המנוע לחברות הרכב המובילות בעולם. המפעל מייצר בשיטת "בישול" ומשיכות ואקום.

פלציב צפון אמריקה – מפעל המייצר חומרי גלם מסוג פוליאתילן מוקצף מוצלב בעל תאים סגורים הן בפלטות והן בגלילים לשוק האמריקאי.

פלציב ישראל – מפעל המייצר חומרי גלם מסוג פוליאתילן מוקצף מוצלב בעל תאים סגורים עבור השוק הישראלי והאירופאי במוצרים חצי מעובדים וחתוכים לפי מידות (עיבוד מינימלי).

תחת פלציב ישראל פועל גם מפעל סאיירקס, העוסק במחזור שאריות חומרי הגלם ופלציבים שמקורם בקבוצת אגש"ח או לקוחותיה. המפעל מעבד את השאריות לפלטות המשמשות לתשתיות בנייה, כמצע לדשא באיצטדיוני כדורגל ולרצפה רכה בגני שעשועים.

פלציב אריזות – המפעל שלנו המתמחה בייצור אריזות פלציב מחומרי גלם שרובם מיוצרים בפלציב ישראל, אך מספק שירותי אריזה מקיפים גם לחברות המשתמשות בחומרי גלם שמקורם במפעלים אחרים.

לקבוצה גם מחסן גדול באנגליה המשמש להפצת מוצריה לרחבי אירופה.

 

ערכים וחזון

מוסר עבודה ותשלומים (חברה כהלכה) – חברת פלציב אימצה ערכים של עבודה ברוח ההלכה היהודית. החברה שומרת על מנוחת השבת, על מוסר תשלומים גבוה ומקפידה על תשלום שכר העובדים במועדו.
מקצוענות – פלציב אריזה מכשירה ומקדמת את עובדיה דרך קבע. מפעם לפעם נשלחים העובדים לקורסים מקצועיים, קורסי ניהול מעשירים והדרכות בטיחות. החברה חותרת לייעול תהליכי הייצור ומציאת תהליכים אלטרנטיביים שיאפשרו התייעלות וקיצור לוחות זמנים.
איכות הסביבה – החברה פועלת בהתאם לתקן איכות הסביבה אליו היא מחויבת. שאריות של חומרי גלם מועברות למחזור במפעל המחזור שבבעלות פלציב ישראל ומנוצלות לשימוש חוזר בניצולת של 100%.
בטיחות – החברה מעסיקה קצין בטיחות שאוכף את מדיניות הגהות והבטיחות של החברה ומפעיל כיתת לימוד בתוך ניידת המגיעה אל המפעל. אחת לזמן, נבדקת רמת השמירה על הנהלים, מופקים לקחים ומוצעים שיפורים להגברת הבטיחות בעבודה.
חדשנות – למרות עיסוקה של החברה בתעשייה מסורתית ושמרנית, עוסקת מחלקת הפיתוח של החברה באיתור ופיתוח חומרי גלם חדשים, לימוד שיטות ייצור חדשות והכנסת מכונות מתקדמות שמזרזות את זמני הייצור ומשפרות את איכות האריזות.
איכות – פלציב אריזות ידועה באיכות מוצריה ובתודעת שירות מפותחת. החברה פועלת על פי תקן איכות מתקדם ומפעילה נהלים מחמירים של בקרת איכות.
רוח פלציב – הנהלת המפעל שמה דגש על אווירה משפחתית המבוססת על פעילויות לרווחת העובדים, ערבות הדדית, התחשבות בצרכי העובדים, ומתן אוזן קשבת לבעיות פרט. באופן זה, מעודדת החברה מחוייבות לעבודה, מוסר עבודה גבוה מצד כל העובדים ואווירה נעימה וטובה במקום העבודה.
תרומה לקהילה – החברה מעסיקה עובדים בעלי צרכים מיוחדים
מביה"ס גולני בבית שאן.