פנים האריזה/ח"ג

מזה למעלה מ 30 שנה עוסקת פלציב בפיתוח, יצור ושיווק מוצרי פוליאתילן מוקצף מצולב בתאים סגורים (cross-linked, closed-cell polyethylene foams). מוצרי החברה צברו מוניטין רב בשוק המקומי והבינלאומי בזכות מגוון אפליקציות רחב, רמות גימור גבוהות, חיי מדף ארוכים ואיכויות בלתי מתפשרות.

לקוחותינו בפלציב אריזות נהנים מהידע והנסיון רב השנים בהתאמת פתרונות יעודיים המתאימים באופן מדוייק לאפיון האריזה ולנתוני המוצר הנארז. סוג חמרי הפנים נבחרים בהתאמה מלאה לאפיון זה תוך התחשבות בפרופיל השימוש באריזה והמוצרים עצמם.

לרשימת החומרים המלאה לחץ כאן >>

 

שיטות העיבוד במפעל פלציב

ניסור – ניסור הוא שיטת העיבוד הפשוטה ביותר ... קרא עוד

בה משתמשים לצורך ייצור פלטות בגדלים שונים ובצבעים שונים. שיטת העבודה מזכירה את פעילותה של נגריה רק שהתוצרים הם מפוליאתילן משובח ולא מעץ.

כבישה – השימוש במכבשים נועד לביצוע עיבוד ברמה נמוכה  ... קרא עוד

בהתאם לתכנון, מזמינה החברה מבלטים המאפשרים לבצע חיתוך בצורה הנדרשת בחומר הגלם. החיתוך מתבצע באבחה אחת מלמעלה כלפי מטה ועודפי הגלם מופרדים מחלקי האריזה באופן ידני.

כבישה כפולה – תהליך ביניים בין כבישה לכרסום  ... קרא עוד

תהליך עיבוד זה כולל כבישה ולאחריה ביצוע למינציה ולבסוף כבישה נוספת. באופן זה ניתן להעניק למוצר האריזה עומק אחיד.

כרסום – עיבוד ממוחשב באמצעות כרסומים הוא העיבוד  ... קרא עוד

האיכותי והמדויק ביותר לחומרי הגלם המרכיבים את הפלציב. היתרון בשימוש בכרסום הוא ביכולת ליצור אריזות תלת-מימד בעלות עומקים משתנים ומדורגים.

במפעל פלציב מופעלים 4 כרסומים המופעלים על ידי תוכנת  CNCהמאפשרים לבצע חיתוכי אריזות מדויקים על פי תקני תעופה.

חיתוך במים – חיתוך במים משלים את יכולות העיבוד בכבישה  ... קרא עוד

רמת הדיוק של חיתוך במים היא גבוהה יחסית, שיטת העיבוד מאפשרת גמישות לשינוי תוכנית מחשב מבלי להזדקק להזמנת מבלט חדש ובנוסף, ניתן לבצע בשיטת עיבוד זו חיתוך בעובי של 50-100 מ"מ בעוד שבמכבש העובי המקסימלי של החיתוך הוא 50 מ"מ.

 

פאנלופום – קל וחזק

פאנלופום הוא חומר המורכב מ- 3 שכבות: 2 שכבות חיצוניות מפלסטיק קשיח בעובי 1-1.5 מ"מ, ושכבת סנדוויץ' מפוליאתילן מוקצף, מצולב ובעל תאים סגורים בעובי 10 מ"מ או יותר. החומר המתקבל מצירוף 3 השכבות הללו הוא קשיח וחזק, ויחד עם זאת גמיש וניתן לקיפול. הוא קל משקל אך חזק דיו כדי לשאת עליו משקל לא מבוטל ביחס למשקלו.

חברת פלציב מפתחת שורה של מוצרי מדף מפאנלופום שישווקו לקהל הרחב. חומר זה ומוצרי המדף שיתלוו אליו, יאפשרו לחברה להרחיב את פעילותה ולפרוץ גם לשוק הקמעונאי.

בין המוצרים החדשים העומדים על הפרק:

  • צעצועים להרכבה עצמית
  • סוכות קבע
  • מארז לתפילין
  • שולחנות פיקניק
  • קופסאות אחסון
  • מעמד לעיתונים
  • ועוד

תכונותיו של הפאנלופום הופכות אותו לחומר מצוין למגוון רב של אפליקציות. החומר מציע יתרונות רבים ומגוונים: קל, יציב, חזק, לא שביר, עמיד למים, ניתן לניקוי בקלות, מבודד תרמי, עמיד בטמפרטורה של עד 100 מעלות, ניתן לייצור בכל צבע ועובי וניתן לפירוק והרכבה.

פאנלופום, בשל תכונותיו המיוחדות, פותח לחברה פתח גם לייצוא. את הפאנלופום ניתן להניח במשטחים חתוכים המתקפלים על פי תכנון מראש והופכים מדו-מימד לתלת-מימד. ניתן לשגר אותם לחו"ל כמשטחים פרוסים עם הוראות הרכבה ובכך להוזיל את עלויות המשלוח להזמנות מחו"ל.